%25 indirim!

Gramofon görünümünde tasarlanan ve tamamen akustik prensiplerle çalışan Acoustibox hoparlörlerde vintage
estetik ile günümüz teknolojisi birleşiyor, müzik dinleme deneyiminiz yalnızca işitme değil görme
duyunuza da hitap eden büyüleyici bir yolculuğa dönüşüyor.

Müzik dinlemek hiç
bu kadar şık olmamıştı

Lüks, harmoni ve zamansızlığı zarafet dolu bir dizaynla buluşturan Acoustibox hoparlörler, plastik ve fason üretim hoparlörlerin aksine en şık ortamlara uyum sağlıyor, işlevselliğin yanına eklediği dekoratif ve estetik özelliklerle pratiklik için şıklıktan ödün vermeniz gerekmediğini kanıtlıyor.

Telefonunuzu Acoustibox’ın ahşap bölmesi üzerine yerleştirerek elektrik ve kabloya ihtiyaç duymadan müziğin sesini 3 kata kadar artırabilir, müziğin eşsiz melodisini ortaya çıkaran her bir notayı ruhunuzda hissedebilirsiniz.

Oak

Acoustibox’ın Oak modelini tasarlarken nostaljik bir vazgeçilmez olan gramofonun ikonik başlığı ile ahşap sanatının zamansızlığını harmanladık, bu benzersiz birleşimi meşenin dayanıklılığıyla taçlandırdık.

Günlük yaşamınızı lüksle tasarlayın​

Evinizin güven dolu rahatlığı, üretkenliğin sınırlarını zorladığınız ofisiniz ya da kendinizi doğanın kollarına bıraktığınız, dinlenirken yenilendiğiniz huzur dolu bir tatil yeri…

Günlük yaşantınızın her anına eşlik eden müziğin tınısı, yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz Acoustibox’ın göz alıcı dokunuşuyla zenginleşiyor.

Mocha

Gününüze enerji katan Mocha, kadifemsi ve zengin aromalı bir fincan kahve olmak zorunda değil…  Acoustibox’ın Mocha modelinin ahşap taban tasarımında; kahveden aldığımız ilhamı, birinci sınıf kaplama ve el işçiliğiyle buluşturduk.

Özel insanlar benzersiz hediyeleri hak eder…​

Geri dönüştürülmüş kaynaklar kullanılarak Türk ustaların marifetli elleriyle hazırlanan Acoustibox’ın ikonik görüntüsü ve akustik imzası sayesinde, özel günlerde sevdiklerinize birinci sınıf ses ve estetikle desteklenen üst düzey bir dinleme deneyimi ve yeni bir yaşam tarzı hediye edebilirsiniz.

Walnut

Zamanımızı ve sevgimizi ahşap sanatına adayarak cevizin köklülüğü ve görkemini Acoustibox’ın Walnut modeline taşıdık, ortaya tıpkı orijinal bir gramofon gibi nesilden nesile aktarabileceğiniz dayanıklılıkta bir hoparlör çıkardık.

Close My Cart
Close Wishlist
Recently Viewed Close
Close

Close
Menu
Collection